English French German Russian Spain Italian Dutch

O NÁS

31.08.2011 byla potvrzena ČMKU a na základě FCI zanesena do registru chovatelských stanic psů všech plemen v České republice chovatelská stanice Jet Bat, reg. číslo 799/11

Proč název Jet Bat ?

Papiloni jsou malí, rychlí, ušatí… Pokřikují na nás: „Ušouni, Ufouni, Myši!“ ..... Tak proč ne „Trysko netopýr“ ?!

Na počátku byla Patty jinak Péťa, Pepka, Pepina. její rodiče jsem znala dost dobře na to, aby si mne tato rasa získala : malí chytří, temperamentní, nemusí se stříhat, specielně upravovat, naprosto dokonalý představitel psa = "malý vlčáček". A když rodina souhlasila ... To znamená, že vypomůže s venčením a hlídáním, bylo rozhodnuto. Patty byla naše. Zemřela v červenci 2015, dožila se krásných 17,5 let.

Ally Porubský květ jsem si pořídila o tři roky později s úmyslem rozšířit chov malopočetného plemene a aby naše starší měla společnici. Papillon je prý společenské plemeno, není rád sám !? Nic z toho se nesplnilo. Chov jsme tenkrát nerozšířily a ani Péťa z dalšího psa v rodině nebyla nadšená.

Z Alušky se stala má skvělá parťačka, závodnice, bojovnice v agility, která měla se mnou a mými chybami velikou trpělivost. V 10 letech jsme se kvalifikovaly do kategorie SA 3 a dokonce za veterány startovaly na Mistrovství republiky ČR v Liberci. Agility nás nadchlo. Je to skvělý sport pro psy i lidi, aby si udržovali fyzickou i duševní kondici. Ally je toho skvělým důkazem. Ve svých 15 letech nás stále nadšeně doprovází při všech našich aktivitách.

Ariel byl můj byl můj splněný sen mít psa pro závodění, až "Alča" nebude moct a také na výstavy a pro chov. ARIEL WHINE LI Rainbow Beam má skvělé agiliťácké i výstavní rodiče. Momentálě běháme v kategorii SA 2. Věnujeme jsme se úspěšně výstavám, v Čechách má Ariel všechny výstavní tituly. Je českou Grand šampionkou. Je také skvělou maminkou zatím dvou vrhů štěňat. Štěňata budeme mít do třetice ještě jednou a pak už se budeme věnovat agility aj. společným aktivitám.

Další podrobnosti o našich odchovech aj. najdete na těchto stránkách.

© 2016 Jet Bat. All rights reserved.